Pierro Ofis İcon Çalışma Koltuğu
Pierro Ofis İcon Çalışma Koltuğu
Pierro Ofis İcon Çalışma Koltuğu

Pierro Ofis İcon Çalışma Koltuğu (P030)

Fiyat : ₺5.100,00  + KDV
KDV Dahil : ₺5.610,00
Barkod : 8684278410338
ADET :

 

İcon Çalışma Koltuğu

 

Ofis içerisinde gerekli mobilyalardan biri çalışma koltuklarıdır. Çalışma koltukları kaliteli şekilde dizayn edilmektedir. Kullanımı rahat ve estetik görünüm sunan bu ürünler şef koltuğu olarak da bilinir. Ofis içerisinde diğer mobilyalar ile uyumlu şekilde üretilmektedir.

Kaliteli deri ve kumaş malzeme kullanımına bağlı olarak çalışma koltuğu ofisin her alanında ihtiyaç duyulmaktadır. Modern ve kaliteli ürün güvencesi ile toplantı koltuğu tasarımları görünümü baştan aşağı yenilemektedir. Modern bir tarz oluşturmak isteyen kişilerin en sık ve severek tercih ettiği mobilya çeşitlerinden biridir.

Çalışma koltuğu ofis içerisinde ya da evde çalışan kişiler tarafından tercih edilmektedir. Uzun süre boyunca oturarak çalışan kişiler için bel ve sırt ağrılarını önleyecek şekilde tasarlanmaktadır. Ürünlerin tasarımları baştan aşağı modern görünüm sunmaktadır. Kaliteli ürün seçimleri ile uzun süreli kullanım oluşmaktadır.

Toplantı odası dizaynında da icon çalışma sandalyesi tercih edilmektedir. Böylelikle ofis içerisinde eşsiz bir düzen oluşmaktadır. Herkesin severek kullandığı bu ürünler oldukça dayanıklıdır. Herhangi bir renk solması ya da derinin çatlaması problemleri yaşanmadan uzun yıllar kullanıma devam eder.

 

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Marka: Pierro Ofis Mobilyaları

Garanti: 24 Ay

Üretim Yeri: Türkiye

Mekanizma: Multi Tilt Mekanizma, aşağı yukarı yükseklik ayarı yapılabilir. Arkaya doğru istenilen açıda ayarlanabilir sabit kalabilir veya yaylanabilir. 

Amortisör: A Class Krom Amortisör

Kaplama: Kumaş

Ayak: Krom Konik Ayak

Tekerlek: Krom Tekerlek

Paketleme: 1 Koliden oluşur. 3 parça halinde gönderilir gövde, ayak ve amortisör kurulumu basittir.

Temizleme: Ofis koltuğunun krom parçalarına (amortisör ve ayak) Su temas etmemelidir. Kuru bezle silinmesi önerilir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR