Pierro Ofis Mobilyaları

Ofis mobilyaları sektöründe 2000 yılında kurulan ve 2022 yılında e-ticaret platformuna geçiş yapan firmamız kaliteli ve modern tasarıma sahip ofis mobilyalarındaki son yenilikleri takip ederek mobilya sektörümüzün en üst düzeye ulaşmasına katkı sağlamak amacıyla İstanbul’da kurulmuş olan Pierro ofis mobilyaları, kuruluşundan beri süregelen profesyonellik, yaratıcılık, dürüstlük ve pazarı geliştirme özellikleriyle istikrarlı bir büyüme göstererek ofis mobilyası dünyasında saygın bir yer edinmiştir.

Ofis Mobilyaları: Günümüzde ofis mobilyası dendiğinde akla sadece bir model gelmemektedir. Pierro'da gelişen tasarım kalitesi ve müşterilerimizin taleplerine göre her geçen gün farklı modellerin üretimini sağlamaktadır.

Ofis Mobilyası Kategorisi: Değişen modeller ile birlikte bu kategoriler ofis mobilyaları, ofis koltukları, ofis kanepeleri, ofis dolapları, bankolar olarak değişkenlik gösterir. Müşteri için belirleyici olan en önemli etken ürün sağlamlığı ve malzeme kalitesidir.

Firmamız, farklı sektörlerin çeşitli mobilya ihtiyaçlarını genel anlamda araştırarak talebe uygun şekilde tasarımı ve dayanıklılığı ön planda tutarak ürünler geliştirmektedir.

Pierro ailesi tüm ofis mobilyaları projelerinde modern ofis koltuğu ve ofis mobilyalarını kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamış, kalitesi belgelenmiş malzeme ve işçiliği tercih ederek istekler doğrultusunda ürünleri zamanında tamamlamayı temel politikası olarak benimsemiştir.

Saygılarımızla,

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR